FranceMobile Club Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» cod radio renault
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyMier Iun 03, 2015 1:24 pm Scris de citro-fan

» Bosch ESI[tronic] 2Q.2014 v1.0 UPDATE +Activation KEY FREE
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyDum Mar 08, 2015 4:02 pm Scris de citro-fan

» Vediamo 05.00.05 Crack+Activation license KEY FREE
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyLun Mar 02, 2015 7:07 pm Scris de citro-fan

» Decodare radio Renault
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyMar Mai 06, 2014 7:59 am Scris de mihail

» Sistemul de injectie Delphi,(Megane 2) probleme, remedieri, pareri
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyJoi Mar 20, 2014 7:19 am Scris de amigoss25

» ce adugam in ulei si motorina?
Cum putem face popularitate pe forum? EmptySam Feb 15, 2014 9:42 am Scris de adrian111

» Vand Citroen C4 - Interior + exterior Tuning
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyDum Ian 05, 2014 4:31 am Scris de caraman_ion

» posesorii de 1.4 hdi
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyMier Dec 18, 2013 5:21 am Scris de mozilaion

» posesorii de 1.4 hdi
Cum putem face popularitate pe forum? EmptyMier Dec 18, 2013 5:12 am Scris de mozilaion

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Statistici
Avem 159 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: sevenfive

Membrii nostri au postat un numar de 911 mesaje în 247 subiecte
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Cum putem face popularitate pe forum?

4 participanți

In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Dum Mar 21, 2010 1:38 am

Pareri, ideii toate sunt binevenite pirat
de unde ati aflat de noi?
Cum putem face popularitate pe forum? Ipp7A


avem mare nevoie de ajutorul vostru:
Cum putem face popularitate pe forum? JY6iS
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Kostya Lun Mar 22, 2010 4:57 am

Salut la toti. Si un mare multumesc la cei ce au avut curajul si tarie de caracter si rabdare de a concepe un forum excluziv pentru aceasta marca. Este bine venit si sincer sper sa aiba succese. Am aflat pe 999 si deodata m-am inscris. Fiind un pasionat anume de Citroen-e hidropneumatice. Unica cred ca pentru a avea o auditorie mai mare ar fi bine de prevazut ceva pentru cei vorbesc si in rusa findca pe toti ne uneste dragostea fata de Citroen, si cu citi mai multi vom fi cu atit mai usor va fi la toti. Succese!!!!!

Kostya

Localizare : Chisinau
Mesaje : 18
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Kostya Lun Mar 22, 2010 10:51 pm

Asa s-a primit ca atunci cind aveam eu Citroen-e am dus mare lipsa de informatie, evident unica scapare a fost internetul si anume forumul pasionatilor de Citroen in Ukraina si Rusia. Ei ca sa faca mai popular situl clubului au intreprins si intreprind in continuare mai multe masuri ca de exemplu au confectionat stichere in Cazul nostru "MD" unde mai jos au indicat adresa din internet, sau o alta varianta a fost confectionara cadranelor pentru numar de inmatriculare unde mai jos a fost indicata aceiasi adresa din internet. O alta metoda ma gindesc ar fi confectionarea cartilor de vizita ce am putea plasa sub stregatoare de parbriz pe strada la toti posesorii automobilelor marcii noastre. Evident ca toate aceste masuri necesita mijloace banesti care pot fi strinse in comun sau de propus la un sponsor(slab probabil) cum ar fi de exemplu reprezentanta Citroen in Moldova care nu face nimic pentru popularizarea marcii. Evident ca cele scrise de mai sus sunt niste idei care ramin a fi discutate.

Kostya

Localizare : Chisinau
Mesaje : 18
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Lun Mar 22, 2010 11:40 pm

kostya mersi mult pentru informatie! cred ca cite ceva se poate de facut si cu puterele noastre, eu plec intr-o vacanta(de lucru Wink ) unde nu am acces la net Sad
dar la intoarcere mai discutam noi, mersi inca o data!
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Kostya Mar Mar 23, 2010 12:19 am

Cu placere, cit priveste pe mine sunt dispus sa ajut pe masura posibilitatilor si timpului liber.

Kostya

Localizare : Chisinau
Mesaje : 18
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  citro-fan Joi Apr 01, 2010 11:04 am

salut! si eu sunt bucuros sa ajut cu ceva
citro-fan
citro-fan

Localizare : CHISINAU, MD
Mesaje : 144
Data de inscriere : 09/02/2010
Varsta : 41

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Kostya Sam Apr 17, 2010 12:54 am

Am plasat anunt aici: http://cx.podolsk.ru/board2/index.php poate ne vor da si un sfat.


Deja sunt si primele comentarii

Kostya

Localizare : Chisinau
Mesaje : 18
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Dum Apr 18, 2010 10:09 am

ms mult! la moment lucrez la niste afisii de publicitate! bounce
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Emil Mav Dum Apr 18, 2010 11:11 am

Va scriu din Bucuresti. Am aflat zilele astea de voi si va felicit pentru initiativa.În Romania sunt 2 cluburi Citroen cel putin asta stiu eu). Nu stiu cum se face, dar si reprezentanta Citroen din Romania este la fel de dezinteresata de obiectul muncii ei ca si la voi. Asta este ghinionul nostru. In alte tari, cred ca Citroen se implica mai mult.

Emil Mav
Vizitator


Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  igoreok Mier Noi 23, 2011 12:10 am

Admine
as avea eu o sugestie de a uni cele doua marci franceze care si asa fac parte din acelasi grup PSA, adica peugeot si citroen caci marcile de aceesi clasa sunt izbitor de asemanatoare la parte tehnica asa ca aceleasi probleme si solutii de rezolvare. Mai exact ar fi de a face un forum comun.

igoreok
igoreok

Localizare : Chisinau - Bardar
Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 40

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Mier Noi 23, 2011 12:17 am

E posibel de unit intr-un singur Club numai ca am nevoie de un ajutor din partea citor-va pasionati inraiti a Peugeot-lui sa ma ajute la adminstrarea Clubului cheers
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  igoreok Mier Noi 23, 2011 12:23 am

Eu as fi disponibil sa ajut cu ce pot
Am fost posesorul unui peugeot 106 , 1.5 D an.2001, tare faina masinuta,
xsara ph2 1.9D, an.2000,
acuma posed un peugeot 306 2.0 HDi , 2001
As putea sa ma impart cu experienta.
si in ce ar consta ajutorul ??
igoreok
igoreok

Localizare : Chisinau - Bardar
Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 40

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Mier Noi 23, 2011 12:27 am

igoreok a scris:Eu as fi disponibil sa ajut cu ce pot
Am fost posesorul unui peugeot 106 , 1.5 D an.2001, tare faina masinuta,
xsara ph2 1.9D, an.2000,
acuma posed un peugeot 306 2.0 HDi , 2001
As putea sa ma impart cu experienta.
si in ce ar consta ajutorul ??
Va fi nevoie in primul rind de ajutorul de Moderator, pentu a face un Club comun e nevoie iarasi de idei noi pentu a diviza in catigorii si subcatigorii...........


La moment stam pe forumgratuit.ro, dar cu timpul va fii bine sa avem o adresa web ce ar indica la sfirsit.......... MD, poate o alta denumire a clubului dar aici e nevoie de mult timp si resurse!!!
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  igoreok Mier Noi 23, 2011 12:35 am

Ok
de ce nu, sa incercam
igoreok
igoreok

Localizare : Chisinau - Bardar
Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 40

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Mier Noi 23, 2011 12:38 am

igoreok a scris:Ok
de ce nu, sa incercam
Care sunt ideile tala? orce ideie este bine venita!


Ultima editare efectuata de catre Adrian in Mier Noi 23, 2011 2:40 am, editata de 1 ori
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  igoreok Mier Noi 23, 2011 12:45 am

Pai pina ce e deajuns de introdus marcile pegeotului cele mai populare la ziau de azi la noi.
106, 206, 306, 406, 405, 607, 407, si cam astea
De schimbat poate denumirea forumului cu PSA in moldova dar asta trebuie cred de pus la vot cu cei mai activi utilizatori.
caci restul topicurilor sunt comune : servis, tunning, dezmenbrari ...
igoreok
igoreok

Localizare : Chisinau - Bardar
Mesaje : 37
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 40

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Adrian Joi Noi 24, 2011 1:26 pm

igoreok a scris:Pai pina ce e deajuns de introdus marcile pegeotului cele mai populare la ziau de azi la noi.
106, 206, 306, 406, 405, 607, 407, si cam astea
De schimbat poate denumirea forumului cu PSA in moldova dar asta trebuie cred de pus la vot cu cei mai activi utilizatori.
caci restul topicurilor sunt comune : servis, tunning, dezmenbrari ...

E posibel de adaugat, ma ocup de asta in timpul aproriat, in privinta la denumire trebuie de mai gindit putin dar torusi formatul
______________usersboard.net va ramine asa, am explicat de ce. Arrow
Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Cum putem face popularitate pe forum? Empty Re: Cum putem face popularitate pe forum?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum